Okna Aluminiowe Łódź

 

Powody dla których warto wybrać okna aluminiowe PAMO

okna aluminiowe łódź pamoWieloletnie doświadczenie to coś, czym może się poszczycić polska spółka PAMO w sektorze stolarki aluminiowej. Kilkanaście lat działalności to liczne wielkowymiarowe realizacje o dużym prestiżu, w tym Politechnika Rzeszowska. Nasze projekty okien aluminiowych zdobyły uwagę nie tylko Polaków. Technologie produkcyjne PAMO cechują się dużym poziomem zaawansowania. Niestandardowe projekty to dla nas czysta przyjemność, satysfakcja nabywców jest dla nas czołową kwestią. Sieć sprzedaży PAMO rozrosła się do kilkunastu sklepów w Polsce, również w Łodzi na ulicy Nowej. Nie trać czasu i odwiedź nasze przedstawicielstwo Okna Aluminiowe Łódź!

Okna aluminiowe najlepszej marki

okna aluminiowe realizacja pamoOkna aluminiowe PAMO pobijają konkurencję wytrzymałością na wszelkie warunki atmosferyczne i dużym komfortem użytkowania. Profili do produkcji okien aluminiowych dostarcza nam międzynarodowy potentat Aluprof S.A. Nasze okna aluminiowe są w każdym aspekcie dostosowane do funkcjonalności realizowanej inwestycji. Na wysokim  poziomie stawiamy odporność na włamania, płomienie oraz nieprzepuszczalność dymu.

Z pomysłem na przyszłość

producent okien aluminiowych łódźZaawansowane technologie okien aluminiowych osiągnęliśmy dzięki nieustannym ulepszaniu naszych hal produkcyjnych. Aluminiowe wykonania PAMO dla dużych budynków to przede wszystkim równomierny dostęp do światła dziennego i stałe warunki termiczne. Wielokrotnie przyznawano nam certyfikaty i nagrody dając oknom aluminiowym PAMO wyraz uznania.

Szeroki wachlarz okien aluminiowych

profile okien aluminiowych w lodziDostarczamy kompleksowych rozwiązań w zakresie stolarki okien aluminiowej PAMO. Nasza oferta aluminiowych systemów okiennych dostosowana jest do potrzeb kupujących i najnowszych trendów wśród nabywców  i obejmuje:

  • Aluminiowe Profile MB45
  • Aluminiowe Profile MB59S
  • Aluminiowe Profile MB60
  • Aluminiowe Profile MB-70
  • Aluminiowe Profile MB-86

Zachęcamy do głębszego zapoznania się z naszą ofertą i jej cennikiem. Jest to możliwe za pomocą formularza elektronicznego, rozmowy telefonicznej lub osobistej podczas odwiedzin salonu w Łodzi!