Okna Aluminiowe Rzeszów

 

Korzyści jakie daje wybór okien aluminiowych PAMO

okna aluminiowe rzeszów pamoPAMO jest polską spółką od lat produkującą okna aluminiowe. W ciągu kilkunastu lat wykonała wiele prestiżowych, wielkowymiarowych projektów m.in. Politechnika Rzeszowska. Produkcje PAMO z użyciem stolarki aluminiowej cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych. Nasza produkcja ma miejsce w zaawansowanych technologicznie zakładach produkcyjnych PAMO. Jesteśmy otwarci na nietypowe projekty, zawsze starając się osiągnąć satysfakcję zainteresowanych. Dystrybucja oparta jest na kilkunastu punktach na terenie kraju, w tym w Rzeszowie przy ulicy Przemysłowej. Odwiedź salon PAMO Okna Aluminiowe Rzeszów już dziś!

Renomowane okna aluminiowe

okna aluminiowe realizacja politechnika rzeszowkaNasze okna aluminiowe znamionują się bardzo przystępnymi warunkami korzystania oraz wytrzymałością na różną pogodę. W produkcji posługujemy się profilami Aluprof S.A., który oferuje optymalne systemy architektoniczne. Aluminiowe okna PAMO zwiększają funkcjonalność przedsięwzięcia. Są niezwykle wytrzymałe na ogień, włamania oraz nieprzepuszczające dymu.

Pomysły z przyszłością

producent okien aluminiowych rzeszowRezultatem stałego ulepszania linii produkcyjnych PAMO są okna aluminiowe najwyższej technologii. Chętnie stosujemy elementy aluminiowe w przypadku wielkowymiarowych zadań, ciesząc się swobodą projektowania. Dbamy o równomierne oświetlenie i zachowanie wysokich właściwości termicznych. Dostrzegli to ci, którzy odznaczyli okna  aluminiowe PAMO wieloma nagrodami i certyfikatami.

Sprawdź naszą ofertę okien aluminiowych

profile okien aluminiowych rzeszowW sektorze stolarki okien aluminiowych przygotowujemy systemowe rozwiązania. Wszystko zależy od potrzeb i upodobań użytkowników, którzy przyczynili się do powstania następującej oferty PAMO:

  • Aluminiowe Profile MB45
  • Aluminiowe Profile MB59S
  • Aluminiowe Profile MB60
  • Aluminiowe Profile MB-70
  • Aluminiowe Profile MB-86

Dowiedz się więcej o naszych aluminiowych systemach okiennych dzwoniąc, wypełniając formularz lub składając nam wizytę w salonie w Rzeszowie!