Okna Aluminiowe Sanok

 

Skorzystaj, wybierając okna aluminiowe PAMO

okna aluminiowe sanokSpółka PAMO zdążyła osiągnąć wiele w obszarze stolarki aluminiowej. Przez kilkanaście lat oddaliśmy do użytku liczne projekty o dużej renomie i wielkości, jednym z nich jest Politechnika Rzeszowska. Nasze okna z aluminium cieszą się uznaniem w Polsce i na międzynarodowym rynku. Proces produkcyjny PAMO odbywa się w nowoczesnych warunkach technologicznych. Bez oporów podejmujemy się nowych wyzwań, potrzeby i oczekiwania klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Sprzedaż bezpośrednia opiera się na kilkunastu sklepach na terenie całej Polski, w tym w Sanoku przy ulicy Kościuszki. Znajdź chwilę i wpadnij do naszego salonu Okna Aluminiowe Sanok!

Okna aluminiowe najwyższego gatunku

okna aluminiowe realizacja pamoNiesłychany komfort użytkowania oraz niezależność od warunków atmosferycznych to ważne cechy naszych okien aluminiowych. Wybór profili do produkcji okien aluminiowych PAMO padł na Aluprof S.A. przodującego w rozwiązaniach architektonicznych dla budownictwa. Realizując zamówienia na okna aluminiowe mamy na uwadze funkcjonalność budynku. Troszczymy się również o wysoką dymnoszczelność, odporność na płomienie i włamanie naszej stolarki aluminiowej.

Nowatorskie pomysły

producent okien aluminiowych sanokNie produkowalibyśmy okien aluminiowych w wysokiej technologii gdyby nie nieustanne rozbudowywanie naszych linii wytwórczych. Czujemy się nieskrępowani w naszych pomysłach realizując projekty dużego formatu z zastosowaniem materiałów aluminiowych. Wiemy, jak ważne jest wykorzystanie naturalnego światła i termoszczelność Cieszą nas liczne nagrody i certyfikaty, które świadczą o zaufaniu do okien aluminiowych PAMO.

Rodzaje okien aluminiowych

profile okien aluminiowych sanokZamówienia na systemy okien aluminiowych realizujemy kompleksowo. Badając gusta i potrzeby potencjalnych nabywców przygotowaliśmy następującą ofertę stolarki aluminiowej PAMO: 

  • Aluminiowe Profile MB45
  • Aluminiowe Profile MB59S
  • Aluminiowe Profile MB60
  • Aluminiowe Profile MB-70
  • Aluminiowe Profile MB-86

Jeśli chcesz zgłębić naszą ofertę, jesteś ciekawy cen, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, telefonicznej konwersacji albo osobistej wizyty w oddziale w Sanoku!