Okna Aluminiowe Tarnów

 

Zalety okien aluminiowych PAMO

okna aluminiowe tarnów pamoPolska firma PAMO od wielu lat tworzy systemy okien aluminiowych. Na przestrzeni kilkunastu lat podjęliśmy się wykonania projektów realizowanych z dużym rozmachem, możemy się między innymi poszczycić inwestycją dla Politechniki Rzeszowskiej. Nasze działania w sektorze stolarki aluminiowej dostrzeżono na rynkach polskich i zagranicznych. Produkcja PAMO odbywa się w niezwykle nowoczesnych warunkach. Lubimy wyzwania stawiane nam przez niepowtarzalne przedsięwzięcia, które pozwalają nam jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby nabywców. Mamy swoje biura już w kilkunastu miejscach na obszarze całej Polski, także w Tarnowie na ulicy Wilsona. To najwyższy czas, by przestąpić próg naszego salonu Okna Aluminiowe Tarnów!

Okna aluminiowe pierwszej klasy

stolarka aluminiowa realizacja pamoOkna aluminiowe PAMO zapewnią Ci niezwykły komfort użycia i nie zawiodą przy żadnej pogodzie. Produkcja okien z aluminium oparta jest na profilach dostarczanych przez Aluprof S.A., jednego z najlepszych dostawców systemów architektonicznych. Staramy się, by nasze okna aluminiowe odpowiadały potrzebom funkcjonalności danej inwestycji. Naszym priorytetem jest zapobieganie włamaniom i pożarom.

Pomysłowe rozwiązania

producent okien aluminiowych tarnowStale ulepszamy hale PAMO by nasze okna aluminiowe podążały za najnowszymi trendami produkcyjnymi. Aluminium jest surowcem świetnie sprawdzającym się podczas realizacji wielkoformatowych przedsięwzięć - możliwości projektowe są ogromne. Troszczymy się o równomierny dostęp do światła dziennego i odpowiednią temperaturę. Realizacje PAMO zdobyły wyrazy uznania pod postacią licznych certyfikatów i nagród rynkowych.

Okna aluminiowe naszej produkcji

profile okien aluminiowych tarnowStolarka okien aluminiowych PAMO oferowana jest w rozwiązaniach systemowych. Wymagania i preferencje naszych klientów zaowocowały niniejszą ofertą aluminiowych systemów okiennych:

  • Aluminiowe Profile MB45
  • Aluminiowe Profile MB59S
  • Aluminiowe Profile MB60
  • Aluminiowe Profile MB-70
  • Aluminiowe Profile MB-86

Z chęcią zapoznamy się ze szczegółami dotyczącymi naszej stolarki aluminiowej. Wystarczy, że posłużysz się formularzem kontaktowym, zadzwonisz do nas lub odwiedzisz sklep w Tarnowie!