Okna Aluminiowe Ustrzyki Dolne

 

Okna aluminiowe PAMO - opłacalny wybór

okna aluminiowe ustrzyki dolnePAMO jest przedsiębiorstwem z Polski o wieloletniej praktyce w wytwarzaniu okien z aluminium. Kilkanaście lat działalności równa się wielu prestiżowym realizacjom na dużych przestrzeniach, przykładem jest choćby Politechnika Rzeszowska. Nasza stolarka aluminiowa zdobyła renomę w Polsce, jak i za granicą. Produkcja PAMO opiera się na nowoczesnych liniach wytwórczych. Z entuzjazmem reagujemy na produkty stawiające wyzwania, jednym z nich jest satysfakcja użytkownika. Sprzedajemy okna PAMO w kilkunastu salonach, między innymi w Ustrzykach Dolnych na ulicy Kolejowej. Dziś jest odpowiedni dzień, by odwiedzić nasz punkt Okna Aluminiowe Ustrzyki Dolne!

Okna aluminiowe najwyższej wartości

realizacja pamo stolarka aluminiowaNasze okna aluminiowe nie stwarzają problemów w użytkowaniu i sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych.  Profili do wytwarzania okien dostarcza PAMO firma Aluprof S.A., która cieszy się światową renomą na rynku budowlanym. Dbamy, by aluminiowe okna PAMO służyły użyteczności każdej inwestycji. Tym, co je wyróżnia jest z pewnością duża wytrzymałość na włamania i ogień, nie przepuszczają również dymu.

Nowatorskie technologie

producent okien aluminiowych ustrzyki dolneNowoczesność okien aluminiowych PAMO jest naturalną konsekwencją nieustannego ulepszania linii produkcyjnych. Lubimy wykorzystywać zalety aluminium na dużych powierzchniach - wtedy czujemy, że mamy wiele opcji do wykorzystania. Wszystkim pomieszczeniom dostarczamy dużo światła dziennego bez uszczerbku dla warunków termicznych. Okna aluminiowe PAMO cieszą się uznaniem na rynku, odznaczono je wieloma certyfikatami i nagrodami.

Systemy okien aluminiowych

profile okien aluminiowych ustrzyki dolnePAMO przygotowuje całościowe rozwiązania w zakresie stolarki okien aluminiowych. Potrzeby i oczekiwania kupujących wpłynęły na poniższą ofertę aluminiowych systemów okiennych:

  • Aluminiowe Profile MB45
  • Aluminiowe Profile MB59S
  • Aluminiowe Profile MB60
  • Aluminiowe Profile MB-70
  • Aluminiowe Profile MB-86

Zapoznaj się z naszą ofertą cenową. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego, zadzwonisz albo przyjdziesz do naszego przedstawicielstwa w Ustrzykach Dolnych!