Okna Drewniane Kraków

 

okna drewniane krakówDlaczego warto wybrać okna drewniane firmy PAMO?

PAMO to Polska firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizując się w produkcji najwyższej jakość stolarki z drewna w nowoczesnych halach produkcyjnych. Zastosowanie najnowszych europejskich technologii oraz oryginalnego wzornictwa spowodował, że staliśmy się rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych. Sieć sprzedaży obejmuje kilkadziesiąt punktów na terenie całego kraju, w tym w Warszawie na ulicy Bartyckiej. Odwiedź nas już teraz!

Funkcjonalne okna drewniane najwyższej jakości

okna drewniane producent krakówOkna drewniane PAMO to gwarancja długiej żywotności produktu. Dzięki precyzji wykonania i wykorzystaniu do produkcji stolarki drewna sosnowego, dębowego oraz egzotycznego red-meranti nasze okna cechują się dużą żywotnością w każdych warunkach atmosferycznych. Okna PAMO kleimy warstwowo z przeciwbieżnie ułożonymi słojami oraz stosujemy wielowarstwową nawierzchnię kryjąca. Gwarantuje to wieloletnie bezawaryjne użytkowanie okien. Dowodem tego są licznie przyznane certyfikaty i nagrody. PAMO posiada także strategiczne alianse ze światowymi potentatami tj. Inoutic, Winkhanus, Sigma i  Tecknos.

Nieszablonowe rozwiązania z zakresu stolarki drewnianej

niestandardowe drewniane okna krakowKlient – zarówno ten indywidualny jak i biznesowy – a także jego oczekiwania są zawsze w centrum naszej uwagi. Dlatego zawsze dążymy do tego, aby spełnić wszystkie wytyczne naszych klientów, nawet jeśli wiążą się one z bardzo nietypowymi rozwiązaniami z zakresu produkcji okien i drzwi. Gwarantujemy najwyższą jakość i rzetelną obsługę podczas trwania całego projektu, tak aby sprostać najbardziej niestandardowym oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego też marka okien PAMO rozpoznawana jest jako idealny rozwiązanie dla najbardziej wymagających i skomplikowanych realizacji posesji prywatnych, użytku publicznego, zabytkowych i sakralnych jak również realizacji komercyjnych i wielkoformatowych.

przekroje okien drewnianych pamo

Oferta producenta okien drewnianych

W zależności od potrzeb i preferencji naszych klientów, w naszej ofercie znajdują się następujące profile drewniane:

  • Okna drewnianie Pamoline 68
  • Okna drewnianie Pamoline 78
  • Okna drewnianie Pamoline 90
  • Okna drewnianie Pamoline 100
  • Okna drewnianie Pamoline Max
  • Drewniane okna na życzenie klienta

Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo-plast oferuje również dwie linie produktowe: COMFORT oraz EXCLUSIVE. Piękna skierowana dla osób ceniących sobie naturalne piękno w korzystnej cenie. Druga dedykowana dla klientów stawiających na najwyższą jakość estetykę wykonania.