Okna Drewniane Rzeszów

 

okna drewniane rzeszówDlaczego wybrać okna drewniane produkowane w Polsce?

PAMO to prężnie rozwijająca się spółka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości stolarki drewnianej. Stosujemy najnowsze europejskie technologie i posiadamy nowoczesne hale produkcyjne. Nasze oryginalne wzornictwo sprawiło, że staliśmy się rozpoznawalną marką nie tylko na Podkarpaciu i w Polsce, ale również na międzynarodowych rynkach. Nasza sieć sprzedaży obejmuje wiele punktów na terenie całego kraju. Odwiedź naszą siedzibę w Rzeszowie na ulicy Przemysłowej 1A już dziś!

Okna drewniane z gwarancja najwyższej jakości

okna drewniane producent rzeszowOkna drewniane PAMO to gwarancja najwyższej wytrzymałość i precyzji wykonania. Do stolarki drewnianej wykorzystujemy wyselekcjonowane drewno sosnowe, dębowe oraz egzotyczne red-meranti. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań  w produkcji okien nasze produkty cechują się dużą żywotnością w każdych warunkach atmosferycznych, a renowacja okien przesunięta jest w czasie co najmniej o kilka lat. Dowodem tego są licznie przyznane certyfikaty i nagrody. PAMO posiada strategiczne alianse ze światowymi potentatami tj. Inoutic, Winkhanus, Sigma i  Tecknos.

Nieszablonowe rozwiązania z zakresu stolarki drewnianej

niestandardowe okna drewniane rzeszówNieustanne inwestycje w nasze hale produkcyjne, podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, poszukiwanie lepszych rozwiązań, inwestycje w technologię i najwyższa jakość produktów sprawiły, że jesteśmy otwarci nie niestandardowe projekty z zakresu stolarki drewnianej. Teraz Twój dom, biuro, realizacja wielkoformatowa może zostać dopracowana do najdrobniejszego detalu. PAMO dostosowuje okna i drzwi do charakteru wnętrza i architektury budynku.

profile okien drewnianych pamoOferta producenta okien drewnianych

W zależności od potrzeb i preferencji naszych klientów, w naszej ofercie znajdują się następujące profile drewniane:

  • Okna drewnianie Pamoline 68
  • Okna drewnianie Pamoline 78
  • Okna drewnianie Pamoline 90
  • Okna drewnianie Pamoline 100
  • Okna drewnianie Pamoline Max
  • Drewniane okna na życzenie klienta

Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo-plast oferuje również dwie linie produktowe: COMFORT oraz EXCLUSIVE. Piękna skierowana dla osób ceniących sobie naturalne piękno w korzystnej cenie. Druga dedykowana dla klientów stawiających na najwyższą jakość estetykę wykonania.