Okna Drewniane Sanok

 

okna drewniane sanokProducent najlepszych okien drewnianych z Podkarpacia

PAMO to firma z Podkarpacia z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości stolarki drewnianej na nowoczesnych halach produkcyjnych znajdujących się w Ustrzykach Dolnych. Zastosowanie najnowszych europejskich technologii oraz oryginalnego wzornictwa spowodowało, że PAMO jest jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw na Podkarpaciu. Systematyczny rozwój spowodował, że z przedsiębiorstwa o charakterze rodzinnym i lokalnym, firma stała się organizacją ogólnopolską i rozpoznawalną marką na rynkach zagranicznych. Sieć sprzedaży obejmuje kilkadziesiąt punktów na terenie całego kraju, w tym w Sanoku na ulicy Kolejowej 3. Odwiedź nas już teraz!

Okna drewniane o najlepszych parametrach i cenie

okna drewniane producent sanokOkna drewniane PAMO produkowane są z wyselekcjonowanego drewna sosnowego, dębowego oraz egzotycznego red-meranti. Dzięki zastosowaniu wielowarstwowej nawierzchni kryjącej oraz klejeniu warstwowemu z przeciwbieżnie ułożonymi słojami, nasze produkty cechują się bardzo wysoką żywotnością w każdych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo oprócz wysokiej jakości nasze produkt z drewna cechują się również przyjazną ceną dla Twojej kieszeni.

Niestandardowe rozwiązania z zakresu stolarki drewnianej

niestandardowe drewniane okna sanokPAMO poprzez nieustanne wprowadzanie nowatorskich rozwiązań wyznacza nowe branżowe standardy, utrzymując się w czołówce producentów stolarki drewnianej w Polsce. Wysoka jakość produktów tej firmy została dostrzeżona i odznaczona zarówno w kraju jak i zagranicą. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami, a mimo to nie poprzestaje na dotychczasowych osiągnięciach. Stale doskonalimy procesy produkcyjne, podnosimy jakość wyrobów, co umacnia naszą pozycję wśród liderów innowacyjności. PAMO posiada strategiczne alianse ze światowymi potentatami tj. Inoutic, Winkhanus, Sigma i  Tecknos.

oferta okien drewnianych pamoOferta producenta okien drewnianych

  • Okna drewnianie Pamoline 68
  • Okna drewnianie Pamoline 78
  • Okna drewnianie Pamoline 90
  • Okna drewnianie Pamoline 100
  • Okna drewnianie Pamoline Max
  • Drewniane okna na życzenie klienta

Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo-plast oferuje również dwie linie produktowe: COMFORT oraz EXCLUSIVE. Piękna skierowana dla osób ceniących sobie naturalne piękno w korzystnej cenie. Druga dedykowana dla klientów stawiających na najwyższą jakość estetykę wykonania.

<