Okna Drewniane Tarnów

 

 

okna drewniane tarnów Okna drewniane polskiego producenta z Podkarpacia

PAMO jest jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw na Podkarpaciu. Intensywny rozwój spowodował, że z firmy o charakterze typowo rodzinnym i lokalnym, PAMO stało się organizacją ogólnopolską. Spowodowane to było zastosowaniem najnowszych technologii i oryginalnego wzornictwa, dzięki czemu staliśmy się również rozpoznawalną marką poza granicami kraju. Nasza sieć sprzedaży obejmuje kilkadziesiąt punktów na terenie całego kraju, w tym w Tarnowie na ulicy Wilsona 41 oraz na ulicy Bandrowskiego 6. Odwiedź nas już teraz!

Stolarka drewniana najwyższej jakości

okna drewniane producent tarnówOkna drewniane PAMO to precyzja wykonania i niezwykle wysoka wytrzymałość produktów dzięki wykorzystaniu wyselekcjonowanego drewna sosnowego, dębowego oraz egzotycznego red-meranti. Drewno klejone warstwowo z przeciwbieżnie ułożonymi słojami, a także z zastosowaniem wielowarstwowej nawierzchni kryjącej posiada dużą żywotność w każdych warunkach atmosferycznych. Wybierając drewniane okna PAMO masz gwarancję, że późniejsza renowacja okien będzie przesuniętą w czasie o kilka lat.

Nieszablonowe rozwiązania

okna drewniane nieszablonowe tarnowNieustanne inwestycje w hale produkcyjne i rozwój technologii, oraz współpraca z najlepszymi firmami dostarczającymi komponenty do produkcji okien drewnianych sprawiły, że PAMO osiągnął status jednego z liderów z zakresu stolarki drewnianej. Dowodem tego są licznie przyznane certyfikaty i nagrody. PAMO posiada strategiczne alianse ze światowymi potentatami tj. Inoutic, Winkhanus, Sigma i  Tecknos. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania klientów i dostosowujemy nasze produkty do najbardziej wymagających oczekiwań.

przekroje okien z drewna pamoOferta producenta okien drewnianych

W zależności od potrzeb i preferencji naszych klientów, w naszej ofercie znajdują się następujące profile drewniane:

  • Okna drewnianie Pamoline 68
  • Okna drewnianie Pamoline 78
  • Okna drewnianie Pamoline 90
  • Okna drewnianie Pamoline 100
  • Okna drewnianie Pamoline Max
  • Drewniane okna na życzenie klienta

Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo-plast oferuje również dwie linie produktowe: COMFORT oraz EXCLUSIVE. Piękna skierowana dla osób ceniących sobie naturalne piękno w korzystnej cenie. Druga dedykowana dla klientów stawiających na najwyższą jakość estetykę wykonania.