Okna Drewniane Warszawa

 

okna drewniane warszawaDla czego wybrać okna drewniane firmy Pamo?

PAMO to Polska firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizując się w produkcji najwyższej jakość stolarki z drewna w nowoczesnych halach produkcyjnych. Zastosowanie najnowszych europejskich technologii oraz oryginalnego wzornictwa spowodował, że staliśmy się rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych. Sieć sprzedaży obejmuje kilkadziesiąt punktów na terenie całego kraju, w tym w Warszawie na ulicy Bartyckiej. Odwiedź nas już teraz!

Drewniane okna najwyższej jakości

okna drewniane producent warszawaOkna drewniane PAMO charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem oraz wysoką wytrzymałością. Do produkcji wykorzystujemy wyselekcjonowane drewno sosnowe, dębowe oraz egzotyczne red-meranti, klejone warstwowo z przeciwbieżnie ułożonymi słojami. Dzięki zastosowaniu wielowarstwowej nawierzchni kryjącej, nasze produkty cechują się dużą żywotnością w każdych warunkach atmosferycznych. Zastosowanie takiej technologii i materiałów gwarantuje wysoką trwałość produktów, a renowacja przesunięta jest w czasie o kilka lat.

Nowatorskie rozwiązania 

niestandardowe okna drewniane warszawaNieustanne inwestycje w nasze hale produkcyjne oraz współpraca z najlepszymi firmami dostarczającymi komponenty do produkcji okien drewnianych sprawiły, że PAMO osiągnął najwyższą jakość wyrobów. Dowodem tego są licznie przyznane certyfikaty i nagrody. PAMO posiada strategiczne alianse ze światowymi potentatami tj. Inoutic, Winkhanus, Sigma i  Tecknos.

profile okien drewnianych pamoOferta okien drewnianych 

W zależności od potrzeb i preferencji naszych klientów, w naszej ofercie znajdują się następujące profile drewniane:

‒ Okna drewnianie Pamoline 68

‒ Okna drewnianie Pamoline 78

‒ Okna drewnianie Pamoline 90

‒ Okna drewnianie Pamoline 100

‒ Okna drewnianie Pamoline Max

‒ Drewniane okna na życzenie klienta

Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo-plast oferuje również dwie linie produktowe: COMFORT oraz EXCLUSIVE. Piękna skierowana dla osób ceniących sobie naturalne piękno w korzystnej cenie. Druga dedykowana dla klientów stawiających na najwyższą jakość estetykę wykonania.