Okna Kraków

 

okna krakówDlaczego warto wybrać okna PAMO?

PAMO to polska spółka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji stolarki drewnianej, pcv oraz aluminium. PAMO sukces na rynku polskim jak i zagranicznym odniosło dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, oryginalnego wzornictwa oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Nasze hale produkcyjne w Ustrzykach Dolnych należą do jednych z najnowocześniejszych w Europie. Systematyczny rozwój sprawił, że posiadamy w kraju kilkanaście punktów sprzedażowych, w tym w Krakowie na ulicy Zakopiańskiej 56. Odwiedź nasz salon Okna Kraków PAMO już dziś!

okna kraków drewniane pamoOkna Drewniane

W salonie Okna Kraków Pamo posiadamy pełną ofertę okien drewnianych. Nasza stolarka drewniana charakteryzuje się wysoką wytrzymałością w każdych warunkach atmosferycznych. Okna drewniane wykonane są z najlepszą precyzją oraz z wykorzystaniem wyselekcjonowanego drewna sosnowego, dębowego oraz egzotycznego red-meranti. Wszystkie produkty PAMO oferowane są w bardzo bogatej palecie kolorystycznej i różnorodnych typach. Drewniane okna PAMO są perfekcyjne do wszelkiego rodzaju budownictwa, zarówno nowoczesnego jak i renowacyjnego.

okna krakow pcv pamoOkna PCV

PAMO posiada w swojej ofercie również szeroki wybór okien PCV. Wystarczy odwiedzić nasz salon okien w Krakowie, aby zobaczyć nasze okna PCW wykonane z niezawodnych profili firmy INOUTIC (DECEUNINCK), międzynarodowego lidera branży. Nasze okna oferujemy w szerokim gamie kolorystycznej palety RAL. To co nas wyróżnia w zakresie stolarki PCV to również zastosowanie okuć uchylno-rozwiernych WINKHAUS proPilot, activePilot oraz Select, które są szczególnie cenione za walory użytkowe przez naszych klientów. W naszej ofercie w salonie w Krakowie dostępne są produkty produkowane na profilach: Eforte, Prestige oraz Arcade.

okna krakow aluminiowe pamoOkna Aluminiowe

Jeśli jesteś zainteresowany również oknami aluminiowym musisz koniecznie odwiedzić nasz salon z oknami w Krakowie. PAMO do produkcji okien z aluminium wykorzystuje bardzo cenione w branży stolarki aluminiowej profile firmy Aluprof S.A. Nasze okna aluminiowe dają nieograniczone możliwości przy projektach z wykorzystaniem wielkowymiarowych okien. PAMO szczególnie poleca następujące systemy okienne: Profile MB45; Profile MB59S ; Profile MB60; Profile MB-70; Profile MB-86, umożliwiające dostosowanie produktów do potrzeb danej inwestycji pod względem jej funkcjonalności.

 

***Okna na życzenie klienta
Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo specjalizuję się również w nietypowych rozwiązań z zakresu stolarki otworowej drewnianej, aluminiowej, pcv. Skontaktuj się z nami już teraz telofonicznie, mailowo lub w biurze w Krakowie!