Okna Krosno

 

okna krosnoDlaczego wybrać okna PAMO?

PAMO to polski producent, niezaprzeczalne jeden z liderów w zakresie stolarki otworowej: drewniane, pcv oraz aluminium. Jedną z wielu mocny stron naszej firmy to hale produkcyjne PAMO, które należą do najnowocześniejszych w Europie. Wykorzystanie najnowszych technologii, duży potencjał produkcyjny, zespół ludzi z pasją i zaangażowanych w produkcję okien sprawiły, że okna PAMO stały się pożądanymi produktami w Polsce i wielu międzynarodowych rynkach. Nie spoczywamy jednak na laurach i nadal staramy się rozwijać. Nasza sieć sprzedaży obejmuje kilkanaście punktów na terenie całego kraju, w tym w Krośnie na ulicy Czajkowskiego 94. Odwiedź nas salon Okna Krosno PAMO już teraz!

okna krosno drewniane pamoOkna drewniane

PAMO oferuje w swoim salonie okien w Warszawie pełną ofertę okien drewnianych PAMOline. Nasze okna drewniane charakteryzują się precyzją wykonana oraz wysoką wytrzymałością w każdych warunkach atmosferycznych i wybierane są przez osoby, które cenią sobie naturalność i nienaganną estetykę. Do produkcji wykorzystujemy trzy rodzaje drewna: sosnowe, dębowe oraz egzotyczne red-merenti z zastosowaniem najnowszych technologii produkcyjnych. Okna w Krośnie oferujemy w różnorodnych typach i bogatej palecie kolorystycznej. Nasze okna drewniane doskonale sprawdzają się we wszystkich rodzajach budownictwa, zarówno renowacyjnego jak i nowoczesnego. Dodatkowo drewno to odnawialny surowiec, które jest w pełni ekologiczny dla środowiska.

okna krosno pcv pamoOkna PCV

Pełna oferta okien PCV PAMO jest dostępna także w naszym biurze w Krośnie. Okna PCW to niezawodne okna, wykonane z profili światowego lidera branży - firmy INOUTIC (DECEUNINCK). W segmencie okien PCW PAMO oferuje szeroki zakres produktów w palecie kolorystycznej RAL. Nasze okna PCV cieszą się szczególnym uznaniem pośród naszych klientów dzięki zastosowaniu okuć uchylno-rozwiernych WINKHAUS proPilot, activePilot oraz Select. W naszej ofercie w salonie w Warszawie dostepne są produkty produkowane na profilach: Eforte, Prestige oraz Arcade.

okna krosno aluminium pamoOkna aluminiowe

Okna aluminiowe to kolejne, cenione przez klientów,  rozwiązanie z zakresu stolarki otworowej firmy PAMO oferowane w naszym biurze w Krośnie. Do produkcji okien z aluminium wykorzystujemy profile międzynarodowego potentata – firmy Aluprof S.A. Okna aluminiowe PAMO dają nieograniczone możliwości przy realizacjach wielkowymiarowych okien. PAMO szczególnie poleca następujące systemy okienne: Profile MB45; Profile MB59S ; Profile MB60; Profile MB-70; Profile MB-86, umożliwiające dostosowanie produktów do potrzeb danej inwestycji pod względem jej funkcjonalności.

 

***Okna na życzenie klienta
Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo specjalizuję się również w nietypowych rozwiązań z zakresu stolarki otworowej drewnianej, aluminiowej, pcv. Skontaktuj się z nami już teraz telofonicznie, mailowo lub w biurze w Krośnie!