Okna Łańcut

 

okna łańcutDlaczego wybrać okna PAMO?

PAMO to to jeden z liderów na polskim rynku w zakresie produkcji stolarki otworowej: drewnianej, pcv oraz aluminiowej. Dzięki nieustannemu rozwojowi hal produkcyjnych PAMO, stały się one jednymi z najnowocześniejszych w Europie. Dlatego też wykorzystywanie najnowszych technologii w procesie produkcyjnym oraz zastosowanie oryginalnego wzornictwa sprawiło, że okna PAMO stały pożądanymi produktami w wielu krajach europejskich. Nasza sieć sprzedaży obejmuje kilkanaście punktów na terenie całego kraju, w tym w Łańcucie na ulicy Rynek 21. Salon Okna Łańcut PAMO - Odwiedź nas już teraz!

okna łańcut drewniane pamoOkna drewniane

PAMO oferuje w biurze handlowym w Łańcucie pełną ofertę okien drewnianych linii PAMOline (68, 78, 90, 100, MAX, Classic oraz na specjalne życzenie). Nasze drewniane okna wykonane są z najlepszą precyzją i cechują się niezwykle wysoką wytrzymałością w każdych warunkach atmosferycznych. Do produkcji wykorzystujemy drewno: sosnowe, dębowe oraz egzotyczne red-merenti. Produkując okna wykorzystujemy najnowsze technologie produkcyjne stosowane w branży stolarki drewnianej. Okna w Łańcucie oferujemy w różnorodnych typach i bogatej palecie kolorystycznej. Nasze okna drewniane doskonale sprawdzają się we wszystkich rodzajach budownictwa.

okna lancut pcv pamoOkna PCV

Nasza spółka okna PCW wykonuje ze sprawdzonych i cenionych w branży profili firmy INOUTIC (DECEUNINCK). PAMO oferuje szeroki zakres okien PCW w palecie kolorystycznej RAL. Produkowane przez nas okna PCV cieszą się szczególnym uznaniem pośród klientów dzięki ich bardzo wysokim walorom użytkowym. Nasze produkty posiadają znane na rynku okucia uchylno-rozwierne WINKHAUS proPilot, activePilot oraz Select. W w salonie w Łańcucie można zakupić produkty produkowane na profilach: Eforte, Prestige oraz Arcade.

okna łańcut aluminium pamoOkna aluminiowe

Okna aluminiowe to rozwiązanie dające nieograniczone możliwości przy realizacjach wielkowymiarowych okien. Z ofertą okien aluminiowych można zapoznać się na naszej stronie lub bezpośrednio w salonie w Łańcucie. Do produkcji okien aluminiowych wykorzystujemy technologie zastosowane przez firmę Aluprof S.A.  PAMO szczególnie poleca następujące systemy okienne: Profile MB45; Profile MB59S ; Profile MB60; Profile MB-70; Profile MB-86, umożliwiające dostosowanie produktów do potrzeb danej inwestycji pod względem jej funkcjonalności.

 

***Okna na życzenie klienta
Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo specjalizuję się również w nietypowych rozwiązań z zakresu stolarki otworowej drewnianej, aluminiowej, pcv. Skontaktuj się z nami już teraz telofonicznie, mailowo lub w biurze w Łańcucie!