Okna Łódź

 

okna łódźDlaczego wybrać okna PAMO?

PAMO to producent okien z wieloletnim doświadczeniem produkujący stolarkę otworową najwyższej jakości: drewnianą, pcv i aluminiową. Nasze okna powstają na jednych z najnowocześniejszych hal produkcyjnych w Europie. Okna PAMO wyposażamy we wszystkie niezbędne elementy, które stanowią o ich najlepszej funkcjonalności, ekonomii i bezpieczeństwie. Wykorzystywanie najnowszych technologii oraz zastosowanie oryginalnego wzornictwa sprawiło, że okna PAMO stały synonimem najlepszych okien w Polsce i wielu krajach europejskich. Nasza sieć sprzedaży obejmuje kilkanaście punktów na terenie całego kraju, w tym w Łodzi na ulicy Bartyckiej. Odwiedź nas salon Okna Łódź PAMO już teraz!

okna łódź drewniane pamoOkna drewniane

PAMO oferuje każdemu odbiorcy rozwiązanie spełniające jego indywidualne potrzeby. W salonie Okna Łódź można zapoznać się z naszą pełną ofertą okien drewnianych, charakteryzującą się najwyższą jakością wykonania oraz wysoką wytrzymałością w każdych warunkach atmosferycznych. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze, wyselekcjonowane drewno sosnowe, dębowe oraz egzotyczne red-merenti. Linia okien PAMOline dostępna jest w różnorodnych typach i bogatej palecie kolorystycznej. Okna drewniane PAMO doskonale sprawdzają się we wszystkich rodzajach budownictwa.

okna lodz pcv pamoOkna PCV

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w biurze w Łodzi można również zapoznać się z pełną ofertą okien PCV PAMO. Stosujemy wyłącznie niezawodne, charakteryzujące się wysokimi parametrami statycznymi i termoizolacyjnymi, renomowane profile światowego lidera branży - firmy INOUTIC (DECEUNINCK). W segmencie okien PCW PAMO oferuje szeroką gamę kolorystyczną produktów. Nasze okna PCV cieszą się szczególnym uznaniem pośród naszych klientów dzięki zastosowaniu okuć uchylno-rozwiernych WINKHAUS proPilot, activePilot oraz Select. W naszej ofercie w salonie w Łodzi dostępne są produkty produkowane na profilach: Eforte, Prestige oraz Arcade.

okna aluminiowe lodz pamoOkna aluminiowe

Dla klientów, szczególnie tych biznesowych, szukających perfekcyjnych rozwiązań dla realizacji wielkowymiarowych okien, firma PAMO oferuje szeroki wybór asortymentu. Do produkcji aluminiowych okien wykorzystujemy profile renomowanej firmy Aluprof S.A.  PAMO szczególnie poleca następujące systemy okienne: Profile MB45; Profile MB59S ; Profile MB60; Profile MB-70; Profile MB-86, umożliwiające dostosowanie produktów do potrzeb danej inwestycji pod względem jej funkcjonalności.

 

***Okna na życzenie klienta
Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo specjalizuję się również w nietypowych rozwiązań z zakresu stolarki otworowej drewnianej, aluminiowej, pcv. Skontaktuj się z nami już teraz telofonicznie, mailowo lub w biurze w Warszawie!