Okna PCV Kraków

 

 

Dlaczego warto wybrać okna pcv w Krakowie firmy PAMO?

okna pcv krakówPAMO jest polską spółką z wieloletnim doświadczeniem w obszarze stolarki otworowej. Produkujemy najwyższej jakości okna PCV, które doceniono w Polsce i za granicą. Nasze okna tworzymy na Podkarpaciu, w zaawansowanych technologicznie halach produkcyjnych. Dzięki użyciu najnowszych technologii, trwałych i przyjaznych środowisku materiałów oraz nieszablonowego wzornictwa nasze okna PCW wyróżniają się najwyższą jakością i przyjazną klientowi ceną. Sieć dystrybucji PAMO  obejmuje kilkanaście punktów na obszarze całej Polski, w tym w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej. Odwiedź nasz salon Okna PCV Kraków już teraz!

Najwyższa jakość okien PCV

okna pcv realizacje krakowOkna PCV PAMO odznaczają się doskonałymi warunkami użytkowymi i są niezwykle poważane na rynku przez swoją jakość i niską cenę. W obszarze stolarki otworowej PCW gwarantujemy naszym klientom bardzo obszerny wachlarz kolorystyczny wyrobów, na prośbę klienta w bogatej palecie barw RAL. Nasze okna z pcv mogą być wytwarzane z zastosowaniem oklein wielokolorowych, dwu lub jednostronnie zależnie od preferencji nabywców. Możemy także wyprodukować okna o fakturze drewnopodobnej, przypominającej budową i kolorem prawdziwe drewno. Wykorzystanie optymalnych surowców zapewnia dużą wytrzymałość naszych okien pcv.

Nieszablonowe rozwiązania

producent okien pcv krakowCiągły progres naszych zaawansowanych linii produkcyjnych przyczynił się do wytwarzania okien  technologią bezołowiową (bez kadmu), przy wykorzystaniu stabilizatorów wapniowo-cynkowych. W zestawieniu z innymi konkurencyjnymi ofertami, nasze okna nie posiadają dodatku metali ciężkich i są ekologiczne oraz bezpieczne dla dzieci, kobiet w ciąży i alergików czy astmatyków. Okna PCV PAMO zdobyły najwyższą renomę w handlu stolarką pcv, czego potwierdzeniem są licznie certyfikaty i nagrody.

Katalog okien PCW

profile okien pcw krakowDzięki innowacyjnym pomysłom i uproszczonej liczbie surowców, nasze wyroby należą do jednych z najbardziej niezawodnych i niezwykle przyjaznych w użytku. Odpowiednio do potrzeb i preferencji naszych nabywców, w naszej propozycji znajdują się poniższe profile okien PCV:

  • Okna PCV Profil EFORTE
  • Okna PCV Profil PRESTIGE
  • Okna PCV Profil ARCADE

Używamy okuć uchylno-rozwiernych globalnego lidera, firmy WINKHAUS:

  • proPilot
  • activePilot
  • Select

Dowiedz się więcej o naszych produktach oraz ich cenach za pomocą e-formularza, telefonicznie lub bezpośrednio odwiedzając nasz salon w Krakowie!