Okna PCV Łańcut

 

Dlaczego warto postawić na okna PCV firmy PAMO?

okna pcv lańcutPolska firma PAMO szczyci się długim stażem jako producent stolarki otworowej. Wyrabiamy wyróżniające się na polskim i zagranicznym rynku okna PCV wysokiej generacji. Wszystkie z nich w najnowszej generacji halach produkcyjnych PAMO na Podkarpaciu. Dzięki świeżej technologii, ekologicznym i mocnym materiałom oraz wyróżniającemu się wyglądowi nasze produkty pobijają konkurencyjne wyroby wysokim gatunkiem i ceną przyjazną klientowi. Dystrybucję PAMO tworzy kilkanaście przedstawicielstw na przestrzeni całego kraju, także w Łańcucie na ulicy Rynek. Już dziś odwiedź nasze biuro Okna PCV Łańcut!

Renomowane okna pcv

okna pcv realizacje łańcutWyroby PCV PAMO oferują użytkownikowi świetne warunki i są niezwykle cenione na rynku dzięki stosunkowi jakości do ceny. Nasza stolarka otworowa PCW oferuje wiele barw, na życzenie klienta w bogatej palecie kolorystycznej RAL. Produkujemy również okna z pcv z okleiną różnobarwną, dwu lub jednostronną, w zależności od wymagań użytkowników. Możliwe jest również zamówienie wyrobów przypominających fakturą budowę i odcienie naturalnego drewna. Sprawdzona marka naszych okien pcv jest konsekwencją wyboru najlepszych surowców.

Przyszłościowe rozwiązania

producent okien pcv łańcutNieustające finansowanie aktualnych technologii produkcyjnych ewoluowało do wytwarzania okien bezołowiowych (bez domieszki kadmu), technologią stabilizatorów wapniowo-cynkowych. W porównaniu z ofertą konkurencji, produkty PAMO nie zawierają metali ciężkich, są ekologiczne oraz nieszkodliwe dla dzieci, kobiet w ciąży, alergików i astmatyków. Nasze okna PCV PAMO osiągnęły prestiż w obszarze stolarki pcv, za co przyznano im liczne nagrody i certyfikaty.

Okna PCW naszego producenta

profile okien pcw lancutDzięki nowatorskim pomysłom i ograniczeniu elementów składowych, nasze wyroby są niezwykle niezawodne i wygodne w użyciu. Dostosowując się do potrzeb i gustów klientów, oferujemy  następujące rodzaje okien PCV:

  • Okna PCV Profil EFORTE
  • Okna PCV Profil PRESTIGE
  • Okna PCV Profil ARCADE

Stosujemy okucia uchylno-rozwierne europejskiego lidera, firmy WINKHAUS:

  • proPilot
  • activePilot
  • Select

Dowiedz się więcej o naszym katalogu stosując formularz kontaktowy, dzwoniąc lub odwiedzając nas osobiście w Łańcucie!