Okna PCV Łódź

 

Co zyskasz wybierając okna PCW w Łodzi firmy PAMO?

okna pcv łódźPolski producent PAMO specjalizuje się w stolarce otworowej od lat. Najwyższą jakość naszych okien doceniono zarówno w Polsce jak i za granicą. Cała produkcja skupia się na Podkarpaciu, gdzie mamy swoje nowoczesne linie produkcyjne. Używamy postępowych technik, mocnych i przyjaznych środowisku surowców oraz unikalnego designu, godząc wysoką jakość i przyjazną cenę. Rozbudowaliśmy swoją sieć dystrybucji do kilkunastu sklepów na przestrzeni Polski, również w Łodzi przy ulicy Nowej. Nie zwlekaj by odwiedzić nasz punkt Okna PCV Łódź!

Okna PCV najwyższej jakości

okna pcv realizacje łódźUżytkownicy docenili nasze okna PCV ze względu na wysoką jakość i niską cenę, a także świetnie warunki użytkowe. Nasza oferta stolarki otworowej PCW cechuje się dużym wyborem kolorów, na życzenie nabywcy również w szerokiej palecie kolorystycznej RAL. Produkujemy okna pcv z okleinami różnokolorowymi, dwu- lub jednostronnymi, wszystko zależy od potrzeb użytkowników. Istnieje również możliwość zamówienia okien o fakturze drewnopodobnej, przypominającej ten materiał budową i kolorem. Najlepsze surowce są gwarancją trwałości okien pcv PAMO.

Rozwiązania dla przyszłości

producent okien pcv lodzNieustannie inwestujemy dla ulepszenia naszych linii produkcyjnych, czego efektem jest powstanie okien bezołowiowych (niezawierających kadmu) za pomocą stabilizatorów wapniowo-cynkowych. Wyróżniamy się na tle konkurencji produktami wolnymi od metali ciężkich, dzięki czemu są ekologiczne oraz nieszkodliwe dla niemowląt, kobiet w ciąży, alergików i astmatyków. Za osiągniętą jakość oknom PCV PAMO przyznano liczne certyfikaty i nagrody.

Wybór okien PCV

profile okien pcw lodzStosujemy nowoczesne technologie i ograniczamy ilość komponentów, dzięki czemu nasze okna PCV są nade wszystko niezawodne i przyjemne w użytkowaniu. Naszą ofertę okien dostosowaliśmy do wymagań i gustów użytkowników:

  • Okna PCV Profil EFORTE
  • Okna PCV Profil PRESTIGE
  • Okna PCV Profil ARCADE

Wybraliśmy okucia uchylno-rozwierne produkowane przez zagraniczną firmę WINKHAUS:

  • proPilot
  • activePilot
  • Select

Warto dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, korzystając z formularza kontaktowego, dzwoniąc lub przychodząc do naszego salonu w Łodzi!