Okna PCV Rzeszów

 

Powody, dla których warto wybrać w Rzeszowie okna PCV PAMO

okna pcv rzeszówStolarka otworowa to obszar, w którym polska spółka PAMO zajmuje się od lat. Najwyższą jakość naszych okien PCV doceniono zarówno w kraju, jak i za granicą. Hale produkcyjne na PAMO znajdują się na Podkarpaciu, gdzie wytwarzamy okna w oparciu o postępowe technologie. Nowoczesne metody, naturalne tworzywa oraz niepowtarzalne zdobienia gwarantują najwyższy gatunek i cenę przyjazną dla portfela, co wyróżnia nasze okna PCW na tle konkurencji. Nasza sieć sprzedaży rozrosła się do kilkunastu sklepów w całej Polsce, również w Rzeszowie przy ulicy Przemysłowej. Nie zastanawiaj się i jak najszybciej przyjdź do naszego punktu Okna PCV Rzeszów!

Okna PCV z klasą

okna pcv realizacje rzeszówOkna PCV PAMO są świetne w użytkowaniu, a przy tym uznane na rynku dzięki odpowiedniej relacji jakości do ceny. Nasza stolarka otworowa PCW dostępna jest w wielu barwach, nabywcy mogą również skorzystać z szerokiego wachlarza kolorów PAL. Okna z pcv wyrabiamy przy użyciu oklein różnokolorowych, dwu- lub jednostronnie, odpowiadając na zapotrzebowanie użytkowników. Zainteresowani mogą również zamówić okna drewnopodobne, o fakturze i barwach niczym prawdziwe drewno. Możemy poszczycić się dużą odpornością naszych okien pcv, co osiągnęliśmy wybierając surowce wysokiej jakości.

Przyszłościowe pomysły

producent okien pcv rzeszówNie boimy się ciągłych inwestycji w nasze nowoczesne hale produkcyjne, dzięki czemu stworzyliśmy okna bezołowiowe (wolne od kadmu), w technologii stabilizatorów wapniowo-cynkowych. Konkurencja nie może się z nami równać pod względem unikania metali ciężkich, troski o środowisko oraz dzieci, kobiety w ciąży, alergików i astmatyków. Wysoka klasa okien PCV PAMO została doceniona wieloma atestami i nagrodami.

Co znajdziesz w naszej ofercie okien PCW

profile okien pcw rzeszowPrzygotowaliśmy ofertę jednych z najbardziej niezawodnych i wygodnych w codziennym użytku okien, a to wszystko dzięki innowacjom i ograniczeniu elementów składowych. Dostosowując się do potrzeb i uwag kupujących, stworzyliśmy niniejsze rodzaje okien PCV:

  • Okna PCV Profil EFORTE
  • Okna PCV Profil PRESTIGE
  • Okna PCV Profil ARCADE

Wybraliśmy międzynarodową firmę WINKHAUS jako dostawcę okuć uchylno-rozwiernych:

  • proPilot
  • activePilot
  • Select

Warto zasięgnąć więcej informacji posługując się formularzem kontaktowym, dzwoniąc lub przychodząc do naszego biura w Rzeszowie!