Okna PCV Sanok

 

Dowiedz się dlaczego warto wybrać w Sanoku okna PCV firmy PAMO

okna pcv sanokStolarką otworową polskie przedsiębiorstwo PAMO zajmuje się od lat. Na najwyższej jakości naszych okien PCV poznano się na rynku polskim, jak i zagranicznym. Cała produkcja skupia się na Podkarpaciu, gdzie zainstalowaliśmy nasze nowoczesne linie produkcyjne. Stosujemy postępowe techniki, dbamy o środowisko i nieszablonowy styl, co wyróżnia nas spośród innych firm, dając klientowi najwyższą jakość i przystępną cenę. Sklepy PAMO rozlokowaliśmy w kilkunastu polskich miastach, w tym w Sanoku - przy ulicy Kościuszki i Przemysłowej. Wstąp do naszego salonu Okna PCV Sanok już teraz!

Okna PCV z klasą

okna pcv realizacje sanokOkna PCV PAMO znane są ze znakomitych warunków użytkowania, cieszą się niezwykłym powodzeniem ze względu na stosunek jakości i ceny.  Nasza stolarka otworowa PCW zachęca klientów bogatą paletą barw, również w szerokiej ofercie kolorystycznej RAL. Produkując okna pcv korzystamy z oklein różnobarwnych, dwu- lub jednostronnie, wszystko w gestii zamawiającego. Oferujemy również produkty przypominające fakturą i kolorem naturalne drewno. Niezwykłą wytrzymałość naszych okien pcv zyskaliśmy dzięki użyciu optymalnych surowców.

Postępowe rozwiązania

producent okien pcv sanokŚmiało rozwijamy nasze zaawansowane hale produkcyjne, czego wynikiem jest produkcja okien bezołowiowych (nie zawierających kadmu), z zastosowanie stabilizatorów wapniowo-cynkowych. Wyeliminowaliśmy metale ciężkie, troszczymy się o środowisko oraz bezpieczeństwo niemowląt, kobiet w ciąży, chorych na alergię czy astmę - pod tym względem nie mamy sobie równych. Doceniono nasze okna PCV PAMO, przyznając liczne nagrody i certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość.

Zobacz jakie okna PCW oferujemy

profile okien pcw sanokKomfort użycia oraz niezawodność naszych okien została osiągnięta dzięki użyciu nowatorskich idei i ograniczeniu komponentów. Profile okien PCV dostosowaliśmy do zapotrzebowania i gustów klientów:

  • Okna PCV Profil EFORTE
  • Okna PCV Profil PRESTIGE
  • Okna PCV Profil ARCADE

Jako dostawcę okuć uchylno-rozwiernych wybraliśmy europejskiego lidera - WINKHAUS:

  • proPilot
  • activePilot
  • Select

Zainteresowany? Nie zwlekaj i dowiedz się więcej o naszej ofercie cenowej. Możesz użyć formularza, porozmawiać telefonicznie lub osobiście w jednym z naszych punktów w Sanoku!