Okna PCV Tarnów

 

Dlaczego powinieneś wybrać okna PCV w Tarnowie firmy PAMO?

okna pcv tarnówPAMO od dawna działa na polskim rynku w obszarze stolarki otworowej. Prestiż naszych okien PCV wykroczył poza granice kraju.  Proces produkcyjny ma miejsce na Podkarpaciu, w postępowych halach produkcyjnych PAMO.  Bieżące techniki, odporne i przyjazne środowisku elementy składowe, nietuzinkowy styl - to wyróżnia nasze okna PCW na konkurencyjnym rynku; klienci wybierają najwyższą jakość bez zbytniego uszczerbku dla portfela. Ze swoją sprzedażą docieramy do kilkunastu polskich miast, w tym w Tarnowie na ulicy Wilsona. Nie wahaj się i odwiedź nasz salon Okna PCV Tarnów!

Okna PCV najwyższego gatunku

okna pcv realizacje w tarnowieKorzystanie z okien PCV PAMO daje wiele satysfakcji, jakość marki idzie w parze z niską ceną. Naszą stolarkę otworową PCW możesz wybrać spośród wielu kolorów, również szerokiego wachlarza barw RAL. Nasze okna pcv dostępne są z okleinami różnobarwnymi, dwu lub jednostronnie - wybiera zainteresowany. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówić okna o fakturze drewnopodobnej, o kolorze naturalnego drewna. Receptą na dużą wytrzymałość naszych okien pcv jest znalezienie optymalnych surowców.

Tworzymy przyszłościowe rozwiązania

producent okien pcv tarnowNaszą domeną jest ciągłe ulepszanie nowoczesnych linii produkcyjnych, dzięki czemu stworzyliśmy okna bezołowiowe (pozbawione kadmu), przy użyciu technologii stabilizatorów wapniowo-cynkowych. Wyprzedziliśmy konkurencję, uwalniając się od metali ciężkich, mając na uwadze dobro środowiska, kobiet w ciąży, niemowląt, osób z alergią czy astmą. Okna PCV PAMO wielokrotnie nagradzano i certyfikowano, co jest dowodem wysokiej klasy na rynku stolarki pcv.

Twój wybór okien PCW

producent okien pcw tarnowNasze okna cieszą się opinią niezwykle niezawodnych i przyjaznych w użyciu, a to wszystko dzięki przyszłościowym odkryciom i zminimalizowaniu składu. Słuchając wymagań i gustów nabywców, przygotowaliśmy poniższą ofertę okien PCV:

  • Okna PCV Profil EFORTE
  • Okna PCV Profil PRESTIGE
  • Okna PCV Profil ARCADE

Firmę WIKNHAUS wybraliśmy jako producenta okuć uchylno-rozwiernych:

  • proPilot
  • activePilot
  • Select

Zainteresowany? Poznaj więcej szczegółów poprzez formularz kontaktowy, rozmowę telefoniczną lub wizytę w naszym salonie w Tarnowie!