Okna PCV Warszawa

 

 

Dla czego wybrać okna drewniane firmy Pamo?

okna pcv warszawaPAMO to Polska spółka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie stolarki otworowej. Produkujemy cenione na rynku polskim i zagranicznym, najwyższej jakości okna PCV. Wszystkie okna powstają w zaawansowanych technologicznie halach produkcyjnych PAMO na Podkarpaciu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, ekologicznych i trwałych materiałów oraz oryginalnego wzornictwa nasze okna PCW wyróżniają się pośród produktów konkurencyjnych najwyższą jakością i przyjazną ceną dla kieszeni klienta. Sieć sprzedaży PAMO  obejmuje kilkanaście punktów na terenie całego kraju, w tym w Warszawie na ulicy Bartyckiej. Odwiedź nas salon Okna PCV Warszawa już teraz!

Okna PCV najwyższej jakości

okna pcv realizacje warszawaOkna PCV PAMO cechują się świetnymi warunkami użytkowymi i są niezwykle cenione na rynku ze względu na ich wysoką jakość i niską cenę. W segmencie stolarki otworowej PCW zapewniamy naszym klientom bardzo bogatą paletę kolorystyczną produktów, na życzenie klienta w szerokiej palecie kolorystycznej RAL. Nasze okna z pcv mogą być produkowane z wykorzystaniem oklein różnobarwnych, dwu lub jednostronnie w zależności od preferencji klientów. Możemy również wykonać okna o fakturze drewnopodobnej, przypominającej strukturę i kolorystykę prawdziwego drewna. Zastosowanie najlepszych materiałów gwarantuje wysoką trwałość naszych okien pcv.

.

Nowatorskie rozwiązania 

producent okien pcv warszawaNieustanne inwestycje w nasze zaawansowane linie produkcyjne doprowadziły do wytwarzania okien w technologii bezołowiowej (nie zawierają kadmu), przy użyciu stabilizatorów wapniowo-cynkowych. W porównaniu do innych konkurencyjnych ofert, nasze okna nie zawierają domieszki metali ciężkich i są przyjazne dla środowiska oraz bezpieczne dla małych dzieci, kobiet w ciąży i osób z alergią czy też astmą. Okna PCV PAMO osiągnęły najwyższą jakość na rynku stolarki pcv, czego dowodem są licznie przyznane certyfikaty i nagrody.

Oferta okien PCW

profile okien pcw warszawaDzięki innowacyjnym rozwiązaniom i niewielkiej liczby elementów składowych, nasze okna należą do jednych z najbardziej bezawaryjnych i niezwykle komfortowych w użytkowaniu. W zależności od potrzeb i preferencji naszych klientów, w naszej ofercie znajdują się następujące profile okien PCV:

  • Okna PCV Profil EFORTE
  • Okna PCV Profil PRESTIGE
  • Okna PCV Profil ARCADE

Wykorzystujemy okucia uchylno-rozwierne międzynarodowego lidera, firmu WINKHAUS:

  • proPilot
  • activePilot
  • Select

Dowiedz się więcej o naszej ofercie oraz cenach produktów za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub podczas bezpośrednich odwiedzin naszego salonu w Warszawie!