Okna Rzeszów

 

okna rzeszówDlaczego wybrać okna PAMO?

PAMO to polski producent, jeden z czołowych na rynku stolarki otworowej: drewna, pcv i aluminium.  Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji okien, które produkujemy na jednych najnowocześniejszych hal produkcyjnych w Europie. Wykorzystywanie najnowszych technologii oraz energooszczędnych materiałów w procesie produkcyjnym, a także zastosowanie oryginalnego wzornictwa sprawiło, że okna PAMO stały pożądanymi produktami nie tylko w Polsce, ale również wielu krajach w Europie. Nasza sieć sprzedaży obejmuje kilkanaście punktów na terenie całego kraju, w tym w Rzeszowie na ulicy Przemysłowej 1A. Odwiedź nas salon Okna Rzeszów PAMO już teraz!

okna rzeszów drewniane pamoOkna drewniane

PAMO oferuje w swoim biurze w Rzeszowie ofertę ekologicznych okien drewnianych. Nasze okna drewniane charakteryzują się precyzją wykonania oraz wysoką wytrzymałością w każdych warunkach atmosferycznych. Gwarantuje to ich niezawodność i unikalną jakość. Do produkcji wykorzystujemy wyselekcjonowane drewno sosnowe, dębowe oraz egzotyczne red-merenti z zastosowaniem najnowszych technologii produkcyjnych. Okna w Rzeszowie oferujemy w różnorodnych typach i bogatej palecie kolorystycznej, która pozwoli wpasować okna do każdej estetyki wnętrza i elewacji. Nasze okna drewniane doskonale sprawdzają się we wszystkich rodzajach budownictwa, a montaż wykonywany jest przez profesjonalne ekipy montażowe.

okna rzeszow pcv pamoOkna PCV

Ofertę PAMO tworzą również okna PCV, które można odnaleźć w naszym autoryzowanym salonie okien w Rzeszowie. Okna PCW wykonujemy z jednych z najlepszych na rynku profili firmy INOUTIC (DECEUNINCK). W segmencie okien PCW PAMO oferuje szeroki zakres kolorystyczny produktów w palecie RAL. Nasze okna PCV cieszą się szczególnym uznaniem pośród naszych klientów dzięki zastosowaniu okuć uchylno-rozwiernych WINKHAUS proPilot, activePilot oraz Select. W naszej ofercie w salonie w Warszawie dostepne są produkty produkowane na profilach: Eforte, Prestige oraz Arcade. Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalne doradztwo naszych specjalistów.

okna rzeszów aluminium pamoOkna aluminiowe

Dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji, okna aluminiowe PAMO to kolejne rozwiązanie z zakresu stolarki otworowej oferowane w naszym salonie w Rzeszowie. Okna aluminiowe to nowoczesny produkt wykorzystywany zarówno w budownictwie indywidualnym jak i budynkach użyteczności publicznej.   Okna aluminiowe PAMO dają nieograniczone możliwości przy realizacjach wielkowymiarowych okien, ze względu na rozmaitość dostępnych form i wzorów. Do produkcji okien z aluminium wykorzystujemy profile renomowanej firmy Aluprof S.A. PAMO szczególnie poleca następujące systemy okienne: Profile MB45; Profile MB59S ; Profile MB60; Profile MB-70; Profile MB-86, umożliwiające dostosowanie produktów do potrzeb danej inwestycji pod względem jej funkcjonalności.

 

***Okna na życzenie klienta
Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo specjalizuję się również w nietypowych rozwiązań z zakresu stolarki otworowej drewnianej, aluminiowej, pcv. Skontaktuj się z nami już teraz telofonicznie, mailowo lub w biurze w Rzeszowie!