Okna Tarnów

 

okna tarnówDlaczego wybrać okna PAMO?

PAMO to wiodący polski producent okien z wieloletnim doświadczeniu w branży sięgającym roku 1996. Specjalizujemy się w produkcji stolarki otworowej: drewnianej, pcv oraz aluminiowej. Nasze okna produkujemy na zaawansowanych technologicznie halach produkcyjnych w Europie. Profesjonalne zarządzanie, wykorzystywanie najnowszych technologii, fachowe doradztwo a także zastosowanie unikalnego wzornictwa sprawiło, że staliśmy się rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich. Nasza sieć sprzedażowa i dystrybucyjna obejmuje kilkanaście punktów na terenie całego kraju, w tym w Tarnowie na ulicy Bandrowskiego 6 oraz Wilsona 41. Odwiedź nas salon Okna Tarnów PAMO już teraz!

okna tarnów drewniane pamoOkna drewniane

PAMO posiada w swojej ofercie cenione okna drewniane: PAMOline 68, PAMOline78, PAMOline 90, PAMOline 100, PAMOline MAX, PAMOline Classic. Nasze okna drewniane charakteryzują się jednym z najniższych na rynku czynnikiem przepuszczania ciepła oraz wysoką wytrzymałością w każdych warunkach atmosferycznych. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości drewno sosnowe, dębowe oraz egzotyczne red-merenti. Okna w Tarnowie oferujemy w różnorodnych typach i bogatej palecie kolorystycznej. Nasze okna drewniane doskonale sprawdzają się we wszystkich rodzajach budownictwa.

okna tarnów pcv pamoOkna PCV

Nowoczesny park maszynowy oraz zespół fachowców, którzy znani są szczególnie ze swej precyzji i doświadczenia zapewniają doskonałą jakość naszych okien PCV. Z pełną ofertą produktową PCV można zapoznać się w naszych biurach w Tarnowie. Okna PCW wykonujemy z niezawodnych profili firmy INOUTIC (DECEUNINCK) – jednych z najbardziej cenionych w branży stolarki PCV. W segmencie okien oferujemy szeroką gamę kolorystyczną produktów w popularnej palecie RAL. Dzięki zastosowaniu okuć uchylno-rozwiernych WINKHAUS proPilot, activePilot oraz Select nasze okna PCV cieszą się szczególnym uznaniem ze względu na dodatkowe walory użytkowe. W naszej ofercie w salonach w Tarnowie dostępne są produkty produkowane na profilach: Eforte, Prestige oraz Arcade.

okna tarnow aluminium pamoOkna aluminiowe

Jako producent okien z wieloletnim doświadczeniem, bazująca na najnowocześniejszych technologiach oraz wspierana przez sumienny i kreatywny zespół pracowników, jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane zamówienia – w tym realizacje wielkoformatowe. Okna aluminiowe PAMO słyną z nieograniczonych możliwości przy realizacjach wielkowymiarowych okien. Do produkcji okien z aluminium wykorzystujemy profile międzynarodowego potentata – firmy Aluprof S.A. PAMO szczególnie poleca następujące systemy okienne: Profile MB45; Profile MB59S ; Profile MB60; Profile MB-70; Profile MB-86, umożliwiające dostosowanie produktów do potrzeb danej inwestycji pod względem jej funkcjonalności.

 

***Okna na życzenie klienta
Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo specjalizuję się również w nietypowych rozwiązań z zakresu stolarki otworowej drewnianej, aluminiowej, pcv. Skontaktuj się z nami już teraz telofonicznie, mailowo lub w biurze w Warszawie!