Okna Ustrzyki Dolne

 

okna ustrzyki dolneOkna PAMO – lider stolarki otworowej z Podkarpacia

PAMO to jedna z najprężniej rozwijających się firm nie tylko na Podkarpaciu, ale także w kraju i z sukcesami ugruntowująca swoją pozycję na rynkach zagranicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu produkcji stolarki otworowej: drewnianej, pcv oraz aluminiowej. Nasze hale produkcyjne w Ustrzykach Dolnych należą do jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie w Europie. Wykorzystywanie najnowszych technologii w procesie produkcyjnym oraz zastosowanie oryginalnego wzornictwa sprawiło, że okna PAMO stały pożądanymi produktami nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich. Nasza sieć sprzedaży obejmuje kilkanaście punktów na terenie całego kraju. Odwiedź nas już teraz w siedzibie w Ustrzykach Dolnych!

okna ustrzyki dolne drewniane pamoOkna Drewniane

PAMO oferuje w swojej siedzibie w Ustrzykach Dolnych pełną ofertę okien drewnianych. Kładziemy szczególny nacisk na działalność proekologiczną. Farby, podkłady i lakiery, których używamy do pielęgnacji oraz ochrony wyrobów z drewna spełniają najwyższe standardy. Dodatkowo nasze okna drewniane charakteryzują się precyzją wykonana oraz wysoką wytrzymałością w każdych warunkach atmosferycznych. Do produkcji wykorzystujemy wyselekcjonowane drewno sosnowe, dębowe oraz egzotyczne red-merenti z zastosowaniem najnowszych technologii produkcyjnych.

Okna PCV

okna ustrzyki dolne pcv pamoWszystkie produkty PCV PAMO można również odnaleźć w naszym biurze w Warszawie. Okna PCW wykonujemy z niezawodnych profili firmy INOUTIC (DECEUNINCK). W segmencie okien PCW PAMO oferuje szeroki zakres kolorystyczny produktów w palecie RAL. Okna wytwarzamy w technologii bezołowiowej, nie zawierającej kadmu i domieszki metali ciężkich. Przy produkcji okien wykorzystujemy okucia uchylno-rozwierne WINKHAUS proPilot, activePilot oraz Select. W naszej ofercie dostępne są produkty produkowane na profilach: Eforte, Prestige oraz Arcade.

Okna aluminiowe

okna ustrzyki dolne auminiowe pamoOkna aluminiowe to kolejne rozwiązanie z zakresu stolarki otworowej firmy PAMO. Produkujemy stolarkę aluminiową: systemy okienn-drzwiowe, systemy fasadowe oraz systemy przeciwpożarowe. Elementy aluminiowe powstają na bazie systemów dostarczanych przez międzynarodowego potentata profili aluminiowych – firmy Aluprof S.A. Okna aluminiowe PAMO dają nieograniczone możliwości przy realizacjach wielkowymiarowych okien.

 

***Okna na życzenie klienta
Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo specjalizuję się również w nietypowych rozwiązań z zakresu stolarki otworowej drewnianej, aluminiowej, pcv. Skontaktuj się z nami już teraz telofonicznie, mailowo lub w biurze w Ustrzykach Dolnych!