Okna Warszawa

 

okna warszawaDlaczego wybrać okna Pamo?

PAMO to polski producent okien z wieloletnim doświadczeniem z zakresu produkcji stolarki otworowej: drewnianej, pcv oraz aluminiowej. Hale produkcyjne PAMO należą do jednych z najnowocześniejszych w Europie. Wykorzystywanie najnowszych technologii w procesie produkcyjnym oraz zastosowanie oryginalnego wzornictwa sprawiło, że okna PAMO stały pożądanymi produktami nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich. Nasza sieć sprzedaży obejmuje kilkanaście punktów na terenie całego kraju, w tym w Warszawie na ulicy Bartyckiej. Odwiedź nas salon Okna Warszawa PAMO już teraz!

okna warszawa drewniane pamoOkna Drewniane

PAMO oferuje w swojej siedzibie w Warszawie pełną ofertę okien drewnianych. Nasze okna drewniane charakteryzują się precyzją wykonana oraz wysoką wytrzymałością w każdych warunkach atmosferycznych. Do produkcji wykorzystujemy wyselekcjonowane drewno sosnowe, dębowe oraz egzotyczne red-merenti z zastosowaniem najnowszych technologii produkcyjnych. Okna w Warszawie oferujemy w różnorodnych typach i bogatej palecie kolorystycznej. Nasze okna drewniane doskonale sprawdzają się we wszystkich rodzajach budownictwa, zarówno renowacyjnego jak i nowoczesnego.

okna warszawa pvc pamoOkna PCV

Pełną ofertę okien PCV PAMO można również odnaleźć w naszym biurze w Warszawie. Okna PCW wykonujemy z niezawodnych profili światowego lidera branży - firmy INOUTIC (DECEUNINCK). W segmencie okien PCW PAMO oferuje szeroki zakres kolorystyczny produktów w palecie RAL. Nasze okna PCV cieszą się szczególnym uznaniem pośród naszych klientów dzięki zastosowaniu okuć uchylno-rozwiernych WINKHAUS proPilot, activePilot oraz Select. W naszej ofercie w salonie w Warszawie dostepne są produkty produkowane na profilach: Eforte, Prestige oraz Arcade.

okna aluminium warszawa pamoOkna aluminiowe

Okna aluminiowe to kolejne rozwiązanie z zakresu stolarki otworowej firmy PAMO oferowane w naszym salonie w Warszawie. Do produkcji okien z aluminium wykorzystujemy profile międzynarodowego potentata – firmy Aluprof S.A. Okna aluminiowe PAMO dają nieograniczone możliwości przy realizacjach wielkowymiarowych okien. PAMO szczególnie poleca następujące systemy okienne: Profile MB45; Profile MB59S ; Profile MB60; Profile MB-70; Profile MB-86, umożliwiające dostosowanie produktów do potrzeb danej inwestycji pod względem jej funkcjonalności.

 

***Okna na życzenie klienta
Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, Pamo specjalizuję się również w nietypowych rozwiązań z zakresu stolarki otworowej drewnianej, aluminiowej, pcv. Skontaktuj się z nami już teraz telofonicznie, mailowo lub w biurze w Warszawie!